ציוד מודרני בטעם של פעם
סיפור משפחתי שהפך לעסק מצליח
יעגום הוא מפעל משפחתי שהוקם כבית מלאכה כבר ב 1950 ע"י האחים יעקבי, שלמה ויצחק, שייצר מכונות לייצור אטריות שהיו המזון העיקרי בתקופת הצנע. בשנת 1962, הצטרף גיסו של שלמה, אליעזר גוטמן, למפעל והם התרחבו לייצור של ציוד לקונדיטוריות, התחילו במרדדות בצק שנתנו פתרון לרידוד הידני. פתחו וייצרו מכונות לרידוד וחיתוך מסטיקים (כמסטיק עלמה הידוע). וכך עם השנים התפתח המפעל ועבר לייצר ציוד למאפיות פיתות עד לתכנון וייצור ליין אוטומטי מלא.
בשנת 1968 אחרי מלחמת ששת הימים, הגיעה דרישה מצד הלקוחות למרדדות לפיתה. פיסת היסטוריה קיימת עד היום, במאפיית שאהין ברובע הנוצרי בעיר העתיקה בירושלים, עובדות פותחות לפיתה שסופקו ללקוח ב 1968.
בשנות ה 70 התחיל המפעל לייצא לחו"ל את המרדדות כשהמדינה הראשונה שאליה הגיעו הייתה קנדה. ב 1990 התחיל המפעל לייצר לברית המועצות מאפיות לרוסיה והקימו מעל ל 50 מאפיות ברחבי המדינה. כיום פרוסות מאפיות עם ציוד של מפעלי יעגום ברחבי העולם כולו. בשנת 1992 הצטרף חגי גוטמן, הבן של אליעזר למפעל ומאז מנהלים האב והבן את המפעל המשפחתי בו מועסקים עובדים שעובדים איתם שנים רבות וחלקם אף נשארו לעבוד בפנסיה..
 
סיפור על הצלחה ומוניטין
כשמגיעים להיפגש איתם במפעל יש ניחוח של משפחתיות, וכך הם גם דואגים ללקוחותיהם. כל לקוח חשוב להם והופך להיות חלק מהמשפחה וכל מכונה שמסופקת מקבלת את מלוא תשומת הלב. ברצוננו לשתף אתכם בחוויה של הקמת מאפייה שמייצרת מוצרים איכותיים, ובניית מאגר של לקוחות נאמנים ומרוצים, עם ביסוס הקשר איתם, יצירת שיתופי פעולה וגידול בטוח של העסק, בזכות איכות הציוד שמאפשר הפקת מוצרים משובחים בזמן ייצור קצר. אנחנו רוצים לשתף אתכם בחוויית השימוש במכונות לעיבוד בצק שהן תחום ההתמחות העיקרי שלנו ומופצות בשוק המקומי והעולמי. דמיינו לעצמכם את העסק שלכם פועל באמצעות מכונות המעמידות בפניכם פתרונות ייחודיים לדיוק המוצרים ולחסכון בזמן ועלויות.
דמיינו את הבצק שאתם מייצרים והוא מתגבש לכם בדיוק כפי שרציתם, במרקם הנכון, באווריריות המושלמת ולבסוף –בטעמים הנימוחים, אותם טעמים שיגרמו ללקוחות שלכם להתמיד איתכם ולהמליץ עליכם ללקוחות אחרים.
רוצים להיות בידיים טובות?
ועוד דמיינו את הידיעה שאתם מצויים בידיים הטובות, המקצועיות והנאמנות ביותר, מאחר ואנו לא הולכים לשום מקום. הקשר שלנו עם כלל לקוחותינו הוא מקצועי אולם גם אישי. איתנו אתם לא לבד! בכל רגע נתון אנו כאן כדי לייעץ, לשפר ולסייע לכם לקדם את המאפייה או הקונדיטוריה שלכם לגבהים חדשים. נספר לכם על הצוות המקצועי שלנו שיוכל לסייע לכם גם בבחירת הציוד המתאים לכם ביותר, בהתאם לצורך שלכם, בין אם מדובר במאפייה קטנה ושכונתית או מפעל גדול. אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולהגשים חלום, להפוך את האהבה לפיתות, מאפים מלוחים או מתוקים למקצוע ולנו הידע, הניסיון והכלים להפוך את החלום למציאות. כי מלמעלה מ 60 שנות ניסיון מדברות בעד עצמן ומסיבה זו אנו מספקים שירות חובק עולם ללקוחות שיודעים להעריך איכות. רוצים גם אתם להיות מספר אחת בייצור? איתנו אתם יכולים! לקבלת מידע, ייעוץ והתאמת המכונות לעסק שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

 
לקוחות
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם